Koszty rezygnacji

Olkusz - Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji

od A do Z

Spokój zagwarantowany również przed podróżą

 

 

Kiedy należy mieć Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji?

      Egzotyczna wakacje już zakupione, a Twoje dziecko w przeddzień wyjazdu trafia do szpitala? Tuż przed wyjazdem na długo wyczekiwany koncert Twojego ulubionego zespołu, szef cofnął Twój urlop?Kupiłeś bilet na mecz zagranicznej drużyny i zarezerwowałeś nocleg w hotelu, a na kilka dni przed zostaje odwołany z przyczyn losowych? Jak odzyskać pieniądze w takim momencie? Pracownicy biura podróży w Olkuszu odpowiadają: na etapie planowania podróży należy koniecznie zakupić ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

 

http://tueuropa.pl/koszty-rezygnacji.htm

 

Czym grozi brak Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji?

      Życie bywa zaskakujące – nawet najbardziej precyzyjne plany mogą ulec zmianie ze względu na niespodziewane sytuacje. Jeżeli nie wykupiłeś Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji, organizator imprezy turystycznej nie zwróci w pełni poniesionych kosztów. Im później zrezygnujesz z zaplanowanego wyjazdu, tym koszty rezygnacji wyliczone od organizatora są coraz wyższe. I nie dość, że nie skorzystasz z wakacji, to jeszcze odczujesz to finansowo. Na szczęście w Olkuszu– można odwołać podróż bez konsekwencji. Wystarczy się wcześniej ubezpieczyć od kosztów rezygnacji z wyjazdu, które umożliwia odzyskanie 100% wpłaconych środków, gdy nie ma możliwości zrealizowania zarezerwowanego wyjazdu, biletu podróżnego czy noclegu z różnych powodów, m. in. nagłej choroby, nieszczęśliwego wypadku, śmierci osoby bliskiej, utraty pracy

 

Masz Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji masz KORZYŚCI!

     Drogi Kliencie mając wyżej wymienione ubezpieczenie masz zagwarantowany spokój przed podróżą włącznie z dniem wyjazdu. Cena takiego ubezpieczenia jest relatywnie niska w stosunku do kosztów, które się ponosi w przypadku rezygnacji z zaplanowanego wyjazdu. Otrzymujesz 100% zwrotu poniesionych kosztów a nasi pracownicy w Olkuszu pomogą z wszystkimi formalnościami.

 

Optymalny wybór Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji.

    Planujesz wyjazd, koniecznie odwiedź nasze biuro w Olkuszu i dopasuj do swoich potrzeb odpowiednie ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Proponujemy ochronę na wypadek rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, anulowanie biletu lotniczego, promowego lub autokarowego oraz anulowanie noclegu. Dodatkowo oferujemy warianty rozszerzające ochronę na wypadek odwołania wyjazdu z powodu następstw choroby przewlekłej u ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich pozostających w kraju

 

Ścieżka działania.

     W sytuacji niespodziewanej rezygnacji z podróży niezwłocznie powiadom o tym nasze biuro podróży w Olkuszu. Otrzymasz pisemne potwierdzenie tego faktu ze wskazaniem dokładnej daty rezygnacji. Pomożemy również wypełnić Formularz zgłoszenia szkody. Dodatkowo należy załączyć wymagane oryginały dokumentów :

  • formularz zgłoszenia szkody,

  • potwierdzenie wykupienia ubezpieczenia/ potwierdzenie dokonania rezerwacji podróży,

  • wydruk kosztów rezygnacji,

  • dokument potwierdzający rozliczenie z organizatorem podróży (potwierdzenie zapłaty),

  • dokument potwierdzający zdarzenie będące motywem do rezygnacji z podróży.

 

Komplet dokumentów należy przesłać pocztą i gotowe!

 

Koło ratunkowe dla turystów – autentyczne przykłady!

     W naszym biurze w Olkuszu doradzimy najlepsze wakacje jak również najlepsze ubezpieczenie. Klienci zakupili w bardzo atrakcyjnej ofercie First Minute wakacje na Majorkę dla całej rodziny. Niestety na kilka dni przed planowanymi wakacjami zdarzył się nieszczęśliwy wypadek – jeden z uczestników złamał nogę. Koszty potrącone przez organizatora wyniosły 90% z całości. Klienci otrzymali zwrot 100% poniesionych kosztów. Kolejne zdarzenie dotyczyło również rodziny z dzieckiem. Kilka dni po zakupieniu wycieczki i wpłaceniu 30 % zaliczki – klienci otrzymali informację o terminie zabiegu wycięcia migdałków dla córki. Termin pokrywał się z terminem wyjazdu wakacyjnego. Ubezpieczyciel zrekompensował 100% poniesionej wpłaty za wyjazd.

 

http://tueuropa.pl/koszty-rezygnacji.htm