Ubezpieczenia turystyczne

Olkusz - Ubezpieczenia Turystyczne od A do Z

Ciesz się spokojnymi podróżami

 

Kiedy należy mieć Ubezpieczenie Turystyczne?

      Planujesz wyjazd na urlop? Wyjeżdżasz w podróż służbową? Podczas wyjazdu wiele może się zdarzyć: zachorowanie, wypadek, pobyt w szpitalu, zgubienie bagażu, utrata dokumentów… Doradcy klienta z Olkusza dobrze wiedzą, że podstawą każdego prawidłowo zaplanowanego wyjazdu jest plan awaryjny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie w podróży to idealny plan awaryjny na tego typu sytuacje. Niezależnie od tego, czy podróżujesz turystycznie lub służbowo - ubezpieczenie turystyczne zapewnia nieustanną opiekę Tobie i Twoim bliskim.

 

http://tueuropa.pl/travel-world.htm

 

Czego dotyczy standardowe Ubezpieczenie Podróżne?

      Podstawowy pakiet ubezpieczeń turystycznych dostępny w Olkuszu obejmuje swoim zakresem:

  • Pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa, transportu powstałych za granicą w następstwie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.
  • Kompleksowa pomoc w podróży.
  • Wypłata świadczeń z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC).
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
  • Ubezpieczenie od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia bagażu podróżnego.
  • Ubezpieczenie od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia sprzętu sportowego.

Co więcej może zawierać Ubezpieczenie Podróżne?

     W Olkuszu dostępne są również opcje dodatkowe rozszerzające pakiet podstawowy. Możesz ochronić swoje mieszkanie na czas wyjazdu zagranicznego. Ubezpieczyć się w przypadku choroby przewlekłej. Gdy lubisz ekstremalne sporty zainwestuj w pakiet zawierający ochronę podczas uprawiania turystyki kwalifikowanej oraz sportów wysokiego ryzyka. Dodatkowo możesz zwiększyć ochronę o ubezpieczenie telefonu komórkowego, kluczy itd. na wypadek kradzieży. Świetnym rozwiązaniem jest także ubezpieczenie Car Assistance - gdy podróżujemy własnym samochodem. oraz Family Assistance - gdy jesteśmy w podróży ubezpieczenie ochrania osoby bliskie pozostające w miejscu zamieszkania.